Diana’nın hayalini Meghan gerçekleştirecek! Öpüşme sahnemiz olacak mı?

DIANA’NIN YARIM KALAN HAYALİNİ MEGHAN MI GERÇEKLEŞTİRECEK?
Her ne kadar şartları göz önüne alındığında imkansıza yakın bir durum da olsa boşanıp, iki oğlu William ile Harry’yi de yanına alıp ABD’ye gidecek ve Hollywood’da bir meslek oluşturacaktı kendine. Argümanlar bu tarafta. 

Bu hususta, kendisiyle birlikte birebir kazada ölen sevgilisi Dodi El Fayed’in tesiri büyük kuşkusuz. Zira El Fayed Hollywood’da ismini duyuran bir sinema yapımcısıydı birebir vakitte.

Fakat Diana’nın bu hayalleri hiçbir vakit gerçeğe dönüşmedi, Şayet hayatta kalsaydı gerçekleşir miydi o da bilinmez. 

Ama son günlerde bu hususta bir öteki tez dolaşıyor ortalarda,. İşte bu nedenle de Diana’nın “Hollywood aşkı” tekrar gündeme geldi. Üstelik de hiç tanıyamadığı gelin Meghan Markle’ın yani küçük oğlu Harry’nin karısının ismiyle birlikte.

Eğer bu savlar doğruysa, Diana’nın gerçekleştiremediği hayalini Meghan gerçeğe dönüştürecek.


YILLARCA ARADIĞI ŞÖHRETİ HARRY SAHNESİNDEBİRKAÇ AYDA BULDU

Bütün bunların nasıl olacağına bir bakmak gerekirse…. Herkesin çok güzel bildiği üzere Meghan Markle Harry ile evlenmeden evvel bir oyuncuydu.

Gerçi dilek ettiği ünün bir kısmını yalnızca rol aldığı Suits dizisiyle elde etmişti. Harry ile tanışıp evlenince Hollywood’da bir türlü ulaşamadığı şöhretin kat kat fazlasına sahip oldu. 

Sonra Harry ile birlikte Londra’da ayrılıp ABD’ye taşındılar. Orada dijital platformlarla milyon dolarlık mutabakatlar imzaladılar. Lakin son gelişmelerin de ortaya koyduğuna nazaran işleri yolunda gitmedi. Son olarak Spotify Sussex çiftiyle mutabakatını yenilemedi.

Durum bu türlü olunca da finansal olarak da bağımsız bir hayat sürmek isteyen Harry ile Meghan dört bir koldan yeni gelir kaynağı aramaya başladı.

Gerçi Markle oyunculuğa döneceği yolunda bir müddet evvel ortaya atılan argümanları yalanlamıştı.Ama son gelişmeler üzerine konuşulanlar “Neden olmasın?” diye düşündürtüyor.

Buna nazaran Meghan Markle, oyunculuğa görkemli bir geri dönüş planı içinde. Kelam konusu olan proje ise 1992 yılında izlenme rekorları kıran Kevin Costner ile Whitney Houston’ın değerli rollerini paylaştığı Bodyguard isimli sinema. Yani bu ünlü sinemanın devamı. 

BODYGUARD’IN DEVAM SİNEMASINDA OYNAYACAĞI İLERİ SÜRÜLDÜ
Durumu kısaca özetlersek Avustralya basınına nazaran Bodyguard’ın ikincisi çekilecek. İşte o sinemada de Meghan Markle rol alacak. Böylelikle oyunculuğa da pek argümanlı bir dönüş yapmış olacak.

Bunun 1997 yılında ölen Diana ile ilgisine gelirsek… Aslında sinemanın devamının çekilmesi daha Diana hayattayken konuşuluyordu. Hollywood da Diana’nın en büyük hayaliydi.

Filmin devamının çekilmesi kelam konusu olduğunda Kevin Costner; Diana ile bu hususta bir telefon konuşması yaptı.

Avustralya’da yayınlanan New Idea ‘nın ileri sürdürğüne nazaran 2012 yılında Costher da bu hususta kimi açılamalarda bulunmuştu.

Buna nazaran stüdyo da Bodyguard 2 ile ilgileniyordu ve Costner’ın canlandırdığı karakterin sevgilisini Diana’nın oynaması fikrine sıcak bakılıyordu.

‘ÖPÜŞME SAHNEMİZ OLACAK MI?’
Diana ile o telefon konuşması hakkında Kevin Costner şunları söylemişti People mecmuasına: ” Onun telefonda inanılmayacak kadar tatlı olduğunu hatırlıyorum, Sonra da bana bir soru sordu: “Öpüşme sahnemiz olacak mı?” Costner’ın anlattığına nazaran Diana bu soruyu son derece saygılı bir biçimde sormuştu.

Kevin Costner’ın People mecmuasına verdiği röportajda anlattığına nazaran Diana bu fikre çok sıcak bakıyordu. Ancak alışılmış ki olaylar o denli gelişmedi. Diana, Charles’tan boşandı lakin hiç beklenmedik bir biçimde genç yaşında hayata veda etti

İşte savlara nazaran artık Meghan Markle, oyunculuğa Bodyfuard sinemasının ikincisiyle dönecek. Bu sayede de hiç tanışmadığı lakin kocası Harry ile birlikte durmadan ismini andığı kayınvalidesi Diana Spencer’ın hayalini gerçekleştirmiş olacak.

HASILAT REKORTMENİ
Yine gündeme gelen Bodyguard sinemasını hatırlamak gerekirse…1992 yılında sinema salonlarını kasıp kavuran Bodyguard’ın direktör koltuğunda Mick Jackson oturuyordu, senaryo ise Lawrence Kasdan’a aitti.

Ölüm tehditleri alan ünlü bir müzikçiyle müdafaası ortasındaki yakıcı aşkı husus alan sinemanın başrollerinde Kevin Costner ile aslında bir müzikçi olarak mesleğinin en parlak devrini yaşayan Whithey Houston vardı.

Bodyguard, o yılın hasılat rekorlarını “sildi süpürdü.” Dünyanın dört bir yanındaki sinema salonlarını dolduran milyonlarca kişi, perdedeki aşkın yanı sıra Houston’ın seslendirdiği I Will Always Love You (Seni Ebediyen Seveceğim) isimli müziğin tesiri altında kaldı. Houston, 2012’de, beklenmedik bir halde hayata veda etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir